19 czerwca 2020 13:08 | Komunikaty

DEKLARACJA NA WAKACJE - PILNE

Szanowni rodzice, którzy zapisali swoje dziecko na wakacje do naszego przedszkola na miesiąc lipiec. Do środy, 24 czerwca prosimy przynieść wypełnioną deklarację, która można otrzymać w przedszkolu lub pobrać z załącznika i wydrukować w domu.

Zwracamy uwagę na dokładne zadeklarowanie godzin pobytu dziecka, ponieważ na tej podstawie zostaną utworzone grupy na cały miesiąc. Rodzice, którzy jeszcze nie przynieśli zaświadczenia o aktualnej pracy w formie stacjonarnej prosimy, aby donieśli je wraz z deklaracją.

Szanowni rodzice, którzy zapisali swoje dziecko na dyżur w sierpniu do innych przedszkoli. Prosimy, aby wypełnioną deklarację, wraz z zaświadczeniem o pracy w formie stacjonarnej zanieść do przedszkola, do którego zostali Państwo skierowani.