16 czerwca 2020 11:19 | Komunikaty

WAKACJE - PILNE

Uwaga Rodzice

Rodzice dzieci, którzy planują skorzystać z dyżuru wakacyjnego w przedszkolu, do którego aktualnie w roku szkolnym 2019/2020 uczęszcza dziecko, zobowiązani byli zgłosić ten fakt  w macierzystej placówce do dnia 31 maja br.  W przypadku potrzeby skorzystania z dyżuru w kolejnym miesiącu, kiedy przedszkole macierzyste jest nieczynne, rodzice byli zobowiązani zgłosić powyższą potrzebę w swoim przedszkolu do dnia 5 czerwca br.

Kierowanie dzieci do dyżurujących przedszkoli w miesiącu lipcu i sierpniu 2020 roku, będzie odbywać się drogą telefoniczną za pośrednictwem Miejskiego Zarządu Oświaty w Świętochłowicach, w terminie od 16 czerwca 2020 r. do 25 czerwca 2020 r. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc w przedszkolach spowodowanych pandemią koronowirusa (wytyczne Głównego Inspektoratu Sanitarnego, Ministra Zdrowia, Ministra Edukacji Narodowej) kierowane do dyżurujących przedszkoli będą wyłącznie dzieci uprzednio zgłoszone w swoich przedszkolach.

Tel. kontaktowy:  32 245 31 29

798 250 732